kopírujte prosím pouze se zdrojem a neupravujte hotové úrovně

Stahujte: Levels & Games Čtěte: O nás Piště: Dojmy z hraní Popovídejte si: Chat Spřátelení: Zde

4 - Dholavira Surroundings

29. března 2011 v 7:55 | Forger |  Levels
Tento level je předělávkou prvního levelu. Příběh tudíž zůstává stejný. Textury se změnily, přibyly kamery a pasti. Pokud se vám v místnosti před tou s pastmi bude ukazovat na chvíli nebe, nedivte se. Je to chyba, kterou bych sice byla schopna opravit, ale už to dělat nebudu.

Lara na svých cestách po Indonésii zjistila, že tajná organizace zvaná Temné bratrstvo hledá artefakt, pomocí kterého budou moci po provedení patřičných rituálů ovládat mysl lidí. Tímto artefaktem je 3000 let stará lebka vyrobená ze zlata. Dříve se používala tak, že šamani žijící poblíž tehdejší Dholaviry léčili psychické choroby lidí, které pomocí lebky hypnotizovali. Jednou z vyléčených osob byla také Iravatham, která se rozhodla, že moci lebky by mohla využít ve vlastní prospěch, že by mohla lidi ovládat. Šamana tajně sledovala, co potřebuje k tomu, aby lebka fungovala. Stejně jako zjistilo Temné bratrstvo nyní, zjistila i ona tehdy, že pro aktivaci kouzelné hypnotické moci jsou potřeba vykonat tři rituály - očištění předmětu (omytí v křišťálově čisté vodě studánky poblíž pozdějšího města Mohenjo-daro a poté nechání oschnout při měsíčním světle), aktivace (otevření magického kruhu, oběti bohům ve formě úlitby) a poté samotná hypnóza, která je třetím a klíčovým krokem celého magického procesu. Jedné noci tajně ukradla šamanovi lebku, očistila ji, aktivovala, a když se vrátila, šamana zhypnotizovala a mysl mu vyprázdnila tak, že z něj zbyla jen chodící schránka. Udělala to proto, aby byla jediná, kdo moc lebky zná. Ovládla pomocí lebky postupně všechny lidi z vesnice a nechala je pro sebe pracovat. Později ovládla i celé město. Bála se ale, že by se lebku mohl naučit používat i někdo jiný a použít ji eventuelně proti ní, a tak ji těsně před smrtí schovala na nejvyšší místo nad chrám boha Mahavira, kde se nyní Temné bratrstvo zatím bez úspěchu snaží pátrat. Tradují pověsti, že nezvaným návštěvníkům v cestě brání bojvoníci z Gola Dhoro, kteří se vracejí jako duchové a zlatou lebku ochraňují.
Lara dorazila asi 2 týdny poté, co na místo přišli členové Bratrstva. Už si stihli postavit základnu poblíž chrámu, ale voda řeky Indus jim zatopila spodní prostory skladiště. Lara se právě vplížila do horních prostor a nyní její dobrodružství začíná…

Download: Zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeanette Jeanette | Web | 26. dubna 2011 v 22:22 | Reagovat

Ahoj, kluci.
Díky, že jste mě odkázali na váš web, ráda se podívám na některé vaše hry!
Přeju hodně štěstí při vytváření dalších :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama