kopírujte prosím pouze se zdrojem a neupravujte hotové úrovně

Stahujte: Levels & Games Čtěte: O nás Piště: Dojmy z hraní Popovídejte si: Chat Spřátelení: Zde

Burrow of Yonaguni

30. března 2011 v 18:40 | Croftlegend |  O hrách a levelech - Připravované hry a levely
Burrow of Yonaguni - takový je název našeho dalšího výtvoru, na kterém v současné době pracujeme. Tentokrát to nebude samostatný level, ale spíše krátká hra, skládající se ze dvou levelů (Coastal Japan a Underwater Ruins). Opět na enginu TR 2. A prozradím snad už je to, že děj se bude odehrávat na jistém japonském ostrově, kam se Lara vydává prozkoumat jí již tolikrát hledané zbytky prastaré, ale nyní již ztracené, civilizace.


Vývoj je nyní téměř v závěrečné fázi - zbývá jen doladit pár menších technických problémů, abychom se pak mohly vrhnout do posledních testů. Datum vydání ale zatím ještě nevíme, záleží na posledních testech. Osobně však odhaduji, že by BoY mohlo vyjít do čtrnácti dnů.

V sekci Screenshots pak najdete screenshoty z obou levelů. Jedná se ale o screenshoty "pracovní", takže se nedivte, že někdy má Lara outfit z Croft Manor, někdy z Tibetu a někdy z 40 Fanthoms. Testovali jsme totiž level s různými base levely, tak proto.


edit 2.4.2011:
Konečně nastal čas vydání první společné hry, která se skládá ze dvou úrovní, a to Coastal Japan a Underwater Ruins. Apríl už je za námi, takže to není vtip. Příjemné hraní!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama