kopírujte prosím pouze se zdrojem a neupravujte hotové úrovně

Stahujte: Levels & Games Čtěte: O nás Piště: Dojmy z hraní Popovídejte si: Chat Spřátelení: Zde

Činnost blogu

30. března 2011 v 18:30 | Croftlegend


Jak již sám název blogu napovídá, tento blog se věnuje amatérským levelům pro Tomb Raider. Na nápad založit blog přišla Forger, když zjistila, že by chtěla, aby si její levely zahrál i někdo jiný, než jen já a její sestra. A já jsem si řekla, proč ne? Koneckonců, člověk má potom i větší radost ze svého výtvoru, když vidí, že to baví víc lidí, než jen jeho známé a přátele.

Najdete tady levely nejrůznějších druhů - krátké test levely, delší levely i celé hry. Celé hry se tady ale objeví až později, přeci jen, to už totiž není záležitost pár týdnů, nýbrž několik měsíců.

Levely tvoří převážně Forger - buduje každý level od základů, vytváří geometrii, atd. Dokonce si texturovala některé své levely. Také se stará o veškeré technické problémy spojené s prací v editoru.
Mým úkolem je pak levely správně a hlavně přijatelně esteticky otexturovat (zatím Underwater Ruins, v budoucnu jich bude určitě mnohem víc). Musím říct, že jsem si poprvé říkala, že na tom určitě nic není, ale opak byl pravdou. Nejednou mě některá z místností dokázala z různých důvodů až nepěkně potrápit. Mým dalším úkolem je dělat beta-testera a kritika, což je úkol nelehký a důležitý. S Forgerem dojednáváme úpravy na společných projektech.
Možná si říkáte, proč to máme takhle rozdělené? Z jednoho prostého důvodu - Forger taková ta technická práce v editoru jde od ruky daleko rychleji, baví ji to, kdežto já mám daleko radši to "vybarvování" levelů.

V neposlední řadě nesmím také zapomenout zmínit fakt, že všechna naše tvorba vzniká na enginu TR 2. Je to hlavně z toho důvodu, že máme TR 2 nejradši. Možná, že se časem rozhodneme vytvořit něco i pro TR 3, ale to je momentálně opravdu jen ve hvězdách.

Doufáme tedy, že se vám bude naše tvorba líbit a s chutí, zahrát si něco nového, jí dáte alespoň šanci, aby upoutala vaši pozornost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama