kopírujte prosím pouze se zdrojem a neupravujte hotové úrovně

Stahujte: Levels & Games Čtěte: O nás Piště: Dojmy z hraní Popovídejte si: Chat Spřátelení: Zde

5 - Hidden Relic

17. září 2012 v 14:20 | Forger |  Levels
Dnes vychází nový level z řádky "made by Forger," tentokráte s názvem "Hidden Relic" - Skrytá relikvie. Příběh je zasazen do Palerma v Itálii (Sicílii) a neobsahuje paradoxně žádné nepřátele. S těmi se totiž již Lara vypořádala.

Lara se doslechla o cenné relikvii, kamenné skříňce z 8. století, kterou objevili archeologové v ruinách starého chrámu. Naneštěstí se o ní dozvěděl i mafiánský kápo Basilio Fabiano, který chrám se svým gangem vykradl a všechny pozabíjel. Lara přišla na místo pozdě, našla už tam jen mrtvé archeology. Díky tomu, že Basilio patřil mezi ty chlubivé, Lara se brzy doslechla, kam se skříňka poděla, a tak si sjednala schůzku přímo v Palermu, kde má Basilio svůj úkryt. Během setkání šlo všechno hladce, Lara se s Basiliem vypořádala velice snadno - dvě rány brokovnicí ze zákrytu a bylo to. Zbytek gangu Lara také zlikvidovala tak, že jim na hlavu shodila strop pomocí dynamitu. Teď už jí jen čeká vyzvednout si sladkou odměnu, která bude ukrytá v Basiliově domě. Laře je však jasné, že ani to nebude jen tak, že bude muset v rozlehlém sídle trochu hledat..

EN:

Today a new level from the series "made by Forger" comes out, this time with a title "Hidden Relic". The story takes place in Palermo, Italy (Sicilia) and includes no enemies on the contraty. They have already been killed before.

Lara heard about a valuable relic, a stone box from the 8th century, which was discovered by archaeologists in the ruins of an old temple. Unfortunately even a mafia capo Basilio Fabiano learned about the discovery and raided the temple with his gang, killed everyone and stole the box. Lara came too late to that place, she found only dead bodies. Thanks to Basilios boasting, Lara soon learned, where the box had gone to, so she arranged a meeting in Palermo, where Basilio's hideout was located. During the meeting everything ran smoothly, Lara was finished with him very easily - two shots from the shotgun from a covered area and it was done. Lara liquidated the rest of the gang by tearing down the ceiling on their heads by a dynamite. Now a sweet reward is waiting for her, hidden in Basilio's house. Lara clearly knows, that it won't be that easy to find the relic, she knew, she'll have to look for it a bit..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama